2023 09 12

Achilą pasaulio čempionate susižeidęs E.Bendžius bus operuojamas

Pasaulio krepšinio čempionate susižeidusiam Eimantui Bendžiui prireiks operacijos, pranešė lietuvio atstovaujamas Sasario „Dinamo“ (Italija) klubas.
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pasak pranešimo, 33-ejų taikliarankis susižeidė Achilo sausgyslę.

Tikslesnis traumos rimtumas – neskelbiamas.

„Pirminiai tyrimai buvo atlikti dar Filipinuose, o vėliau – sugrįžus į Lietuvą. Pasak Lietuvos rinktinės atstovų, krepšininkui reikės operacijos“, – tęsiama „Dinamo“ pranešime.

„Reabilitacijos terminas bus įvertintas po operacijos“, – priduria italai.

E.Bendžius susižeidė istorinėse rungtynėse su JAV. Įdomu, kad jis iškeliavo į rūbinę iki didžiosios pertraukos, bet vėliau tęsė susitikimą, kuris baigėsi skambia Lietuvos pergale 110:104.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Eimantas Bendžius

Vis dėlto vėliau E.Bendžius žaisti nebegalėjo, o rinktinė atkrintamosiose nusileido Serbijai ir Latvijai, nugalėjo Slovėniją ir užėmė 6 vietą.

Iki traumos E.Bendžius vidutiniškai žaidė po 15 su puse minutės, per kurias rinko po 9,4 taško, pataikydamas 39,1 proc. tritaškių.