Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 10, 17:16

Aistros lenkų rinktinėje – dėl negauto kvietimo kaltina brolį

Brolių Mateušo ir Marcelio Ponitkų konfliktas drebina Lenkijos krepšinio rinktinę, besiruošiančią Europos čempionatui.
Mateuszas ir Marcelis Ponitkos
Mateušas ir Marcelis Ponitkos

Ispanijos lygoje, Saragosos „Casademont“ komandoje, kitą sezoną žaisiantis 24-erių Marcelis Ponitka stebisi negautu kvietimu ir dėl to kaltina brolį, rinktinės kapitoną Mateušą.

„Aš žinau, kad treneris su manimi neturi jokių problemų, bet manęs matyti rinktinėje nenori Mateušas“, – kalbėdamas su „TVP Sport“ pareiškė Marcelis.

Juoda katė kelią tarp brolių perbėgo senokai, tačiau tikslios konflikto priežastys nėra žinomos. „Mes esame susipykę, bet į detales nelįsiu“, – papildė Marcelis.

„Dėl šios situacijos aš nesijaučiu kaltas. Neturiu ko slėpti, bet nesuprantu, kodėl Mateušas stoja skersai kelio mano karjerai ir visais būdais stengiasi man pakenkti.

Rinktinėje jis gali rinktis sudėtį ir kalbu ne tik apie save. Mateušas turi išskirtines sąlygas nacionalinėje komandoje“, – tęsė Marcelis.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Mateušas Ponitka (dešinėje)
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Mateušas Ponitka (dešinėje)

„Jeigu jis turi problemų su manimi, jis turėtų ne slėptis, o atsisėsti ir išsiaiškinti viską akis į akį“, – per spaudą į pokalbį brolį kvietėsi Marcelis.

Verta priminti, kad Mateušas Ponitka skandalą Lenkijoje buvo sukėlęs ir metų pradžioje, kai ruošėsi sugrįžti rungtyniauti į Sankt Peterburgo „Zenit“ klubą, nepaisant Rusijos tęsiamo kraugeriško karo Ukrainoje.

Tuomet M.Ponitką griežtai sukritikavo buvęs NBA žaidėjas Marcinas Gortatas, pareiškęs, kad „Mateušas visuomet buvo savanaudis, galvojantis tik apie save“.

Scanpix ir Eriko Ovračenko / BNS nuotr./Mateušas Ponitka ir Marcinas Gortatas
Scanpix ir Eriko Ovračenko / BNS nuotr./Mateušas Ponitka ir Marcinas Gortatas

Sulaukęs didžiulio spaudimo Mateušas Ponitka galiausiai atsisakė grįžti į Rusiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek