2015 06 08 /2015 06 09

Aleksandras Kaunas netikėtai paskelbė apie karjeros pabaigą

30-metis krepšininkas Aleksandras Kaunas su Maskvos CSKA laimėjo VTB Jungtinę lygą ir paskelbė apie karjeros pabaigą.
Saša Kaunas
Saša Kaunas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Floridoje užaugęs ir Kanzase mokslus baigęs A.Kaunas gyvens Kolorade. Jo naujas gyvenimo kelias visiškai nesusijęs su sportu. Aukštaūgis užsiims programavimu.

A.Kaunas pripažino, kad nebejaučia malonumo profesionaliai žaisdamas krepšinį.

Pirmadienį Maskvos CSKA laimėjo VTB Jungtinės lygos finalo seriją. CSKA trečiąjį kartą 99:69 (26:18, 28:19, 24:16, 21:16) nugalėjo „Chimki“ klubą, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis.

Krepšininkas buvo rezultatyviausias komandoje paskutinėse finalo serijos rungtynėse ir pelnė 14 taškų.

Rusijos krepšininkas CSKA klube žaidė nuo 2008 metų.

Londono olimpinėse žaidynėse „centras“ su Rusijos rinktine iškovojo bronzos medalius.