2019 11 20

Amerikietiški kalneliai Klaipėdoje: pranašumą iššvaistęs „Neptūnas“ nugalėjo „Bešiktaš“

Klaipėdos „Neptūnas“ pusę rungtynių žaidė apylygiai su Stambulo „Bešiktaš“, bet po pertraukos taip nuskriejo į priekį, kad turkams beliko uostyti uostamiesčio krepšininkų sukeltas dulkes. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai šventė pergalę 86:80 (20:16, 18:24, 24:5, 24:35).
Simas Galdikas
Simas Galdikas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Nors per didžiąją pertrauką svečiai iš Stambulo pirmavo 40:38, į aikštę po pasitarimo žengę klaipėdiečiai šovė į priekį.

17:0 – trečiajame kėlinyje tokį spurtą suorganizavo „Neptūnas“ ir įgijo dviženklę persvarą. Iš viso ketvirtį klaipėdiečiai laimėjo net 24:5.

Vis tik tai nebuvo pabaiga, mat „Bešiktaš“ 10:0 startavo ketvirtajame kėlinyje. Varžovų spurtą nutraukė keletą sėkmingų epizodų surengęs Tomas Delininkaitis. Į vėžes grįžę neptūniečiai nelengvai, bet galiausiai sėkmingai nužygiavo į pergalę.

Simas Galdikas „Neptūnui“ pelnė 14 taškų, T.Delininkaitis surinko 13 taškų.

Klaipėdiečiai realizavo 59 proc. dvitaškių (19/32) ir 36 proc. tritaškių (9/25).

Kovą dėl kamuolių T.Rinkevičiaus auklėtiniai laimėjo 37:25.

„Neptūnas“ įsirašė ketvirtąją pergalę Čempionų lygos D grupėje per šešerias rungtynes, „Bešiktaš“ liko su dviem laimėtomis rungtynėmis.

„Neptūnas“: S.Galdikas 14, T.Delininkaitis 13, O.Olisevičius 12, D.Gailius (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Ž.Janavičius (5 rez. perd., 5 kl.) po 11.

„Bešiktaš“: S.McKissicas 27, J.Theodore'as 21.