2022 11 22

„Lietkabelis“ apmaudžiai krito Venecijoje, teisėjui išmušti du dantys

Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“ (2-3) nepavyko iškovoti pirmosios pergalės išvykoje šio sezono Europos taurėje.
Nenadas Čanakas
Nenadas Čanakas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Nenado Čanako auklėtiniai antradienio vakarą 71:74 (14:17, 24:16, 17:19, 16:22) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ (3-2) krepšininkams.

Be traumuoto Željko Šakičiaus žaidę panevėžiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo dviženkle persvara (65:55), bet visą ją išbarstė.

Paskutinę minutę Jamelis Morrisas apmaudžiai prarado kamuolį, o „Umana Reyer“ išlygino rezultatą likus žaisti 40 sekundžių.

Panevėžiečiai ir toliau negalėjo užpulti, o Dereko Williso baudų metimai leido triumfuoti šeimininkams.

Šios rungtynės prasidėjo kuriozu. Teisėjas Piotras Pastusiakas išmetė ginčo kamuolį, o „Umana Reyer“ aukštaūgis Mitchellas Wattas leisdamasis netyčia alkūnę arbitrui pataikė į veidą.

P.Pastusiakui prireikė medikų pagalbos. „BasketNews“ praneša, kad teisėjui buvo išmušti du dantys, tačiau jis galiausiai tęsė rungtynes.

„Umana Reyer“: Mitchellas Wattas 19 (8 atk. kam.), Allerikas Freemanas 17 (4/8 trit.), Derekas Willisas 14 (9 atk. kam.).

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 25, Benas Griciūnas 16, Kristianas Kullamae 11 (3/6 trit.), Vytenis Lipkevičius 7 (5 atk. kam.).