2022 04 03

Artėja prie 1 vietos: Šaro auklėtiniai laimėjo Andoroje, „Real“ gavo dar vieną antausį

Rungtynių pradžioje vytis Andoros „Morabanc“ (8-18) krepšininkus turėjusi „Barcelona“ (21-5), treniruojama Šarūno Jasikevičiaus, galiausiai įrodė savo pranašumą išvykoje 86:74 (15:19, 20:13, 24:19, 27:23).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Antrojo kėlinio pradžioje „Morabanc“ dar pirmavo 23:15, tačiau „Barca“ tada perėmė iniciatyvą ir dar iki didžiosios pertraukos pirmavo 35:31.

Antroje rungtynių pusėje svečiai jau kontroliavo rungtynes ir įsirašė dar vieną pergalę ACB lygoje.

Rokas Jokubaitis dėl traumos nebuvo registruotas, o daugiausia taškų nugalėtojams pelnė Kyle‘as Kuričius ir Dante Exumas – po 14. Nikola Mirotičius pridėjo 13, Nicolas Laprovittola – 10 taškų.

Andoros ekipoje išsiskyrė Davidas Jelinekas (16 tšk.), Codi Milleris-McIntyre‘as (15) ir Moussa Diagne (11).

Po šios pergalės „Barcelona“ jau dviem laimėjimais Ispanijos čempionate lenkia Madrido „Real“ (19-7) klubą, kuris išvykoje 59:72 (18:14, 14:14, 11:13, 16:31) nusileido Tenerifės „Lenovo“ (16-10).

Karališkajam klubui tai jau penkta nesėkmė per 6 rungtynes visuose turnyruose.

Nugalėtojams Bruno Fitipaldo pelnė 14 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, Giorgi Šermadinis pridėjo 11 taškų.

Pralaimėjusiems Guerschonas Yabusele ir Sergio Llullas surinko po 13 taškų, Fabienas Causeuras – 11.