2018 05 24

Artūro Gudaičio indėlio nepakako: „Olimpia“ pusfinalį pradėjo pralaimėjimu

Milano „Olimpia“ ekipa Italijos lygos pusfinalį pradėjo nesėkme. Dviejų lietuvių atstovaujamas klubas 82:85 (13:21, 23:22, 29:27, 17:15) pralaimėjo Brešos „Germani Basket“.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Pusfinalio serija yra žaidžiama iki trijų pergalių.

Artūras Gudaitis per 22 minutes surinko 14 taškų (6/9 dvit., 2/5 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Tuo tarpu Mindaugui Kuzminskui rungtynės susiklostė prasčiau. Jis per 20 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir finišavo su 7 naudingumo balais.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Michele'as Vitali, kuris surinko 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Italo sąskaitoje – 30 naudingumo balų per 31 minutę.

„Olimpia“: V.Micovas 17, A.Gudaitis 14 (7 atk. kam.), A.Cinciarini 13, A.Goudelockas 12.

„Germani Basket“: M.Vitali 20 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), B.Cottonas 14, M.Landry 12, D.Mossas 11.