2017 09 05

B grupė: Gruzijos rinktinė per pratęsimą sutaršė Izraelį

Europos čempionato B grupėje vietas aštuntfinalyje jau užsitikrino Lietuvos, Vokietijos ir Italijos rinktinės.
Gruzijos krepšinio rinktinė
Gruzijos krepšinio rinktinė / FIBA nuotr.

Šeimininkai Izraelio krepšininkai po pratęsimo 91:104 (22:21, 27:26, 21:20, 19:22) nusileido Gruzijos rinktinei.

Izraelis iššvaistė 10 taškų pranašumą ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje užvirė įtempta kova. Likus žaisti minutę, G.Mekelis sugrąžino minimalią persvarą šeimininkams 87:86. Likus žaisti 12 sekundžių, tritaškį pataikė M.Dixonas. O.Casspi išlygino rezultatą 89:89 ir blokavo Z.Pačulijos metimą. Komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimo metu įsisiautėję gruzinai varžovams leido pelnyti vos du taškus ir šventė užtikrintą pergalę.

Tornike Šengelija buvo rezultatyviausias su 25 taškais ir dar atkovojo 19 kamuolių.

Izraelis: G.Mekelis 23, R.Howellas 19, O.Casspi 16, L.Eliyahu 14.

Gruzija: T.Šengelija 25, Z.Pačulija 19, M.Dixonas 18, D.Sanadze 17, M.Markoišvilis 11.

Vokiečiai po atkaklios, bet nerezultatyvios kovos 61:55 (16:17, 13:12, 14:9, 18:17) palaužė Italiją.

Vokiečius tradiciškai į priekį vedė Dennisas Schroderis, kuris pelnė 17 taškų.

Trečiadienį 14:45 val. Vokietijos rinktinė susitiks su Lietuva, kuri sutriuškino Ukrainą ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Vokiečių pergalė garantavo, kad Lietuvos rinktinės B grupėje nebeaplenks Italija.

Pergalės trečiadienį atveju, lietuviai finišuos pirmi.

Italija: A.Filloy 15, M.Belinelli 12, P.Aradori 9.

Vokietija: D.Schroderis 17, J.Voigtmannas 12, D,Theisas 11.