2022 11 27

„Barca“ suvertė 100 taškų, „Baskonia“ triuškino M.Gasolio klubą

Lietuviškoji „Barcelona“ ekipa Ispanijos ACB pirmenybėse užtikrintai 100:82 (35:18, 22:24, 21:24, 22:16 nugalėjo „Granada“ ekipą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Barcelona“ nuostabiai pradėjo rungtynes – pelnė 35 taškus per pirmą kėlinį, kuriame ir susikrovė daugiausiai pranašumo.

Net 52 proc. tikslumu iš toli atakavo „Barca“ – pataikė 11 tolimų metimų iš 21. Dvitaškius Šaro auklėtiniai metė 63 proc. (29/46) tikslumu.

Rokas Jokubaitis per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko net 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Barca“ pelnė 11 taškų daugiau nei varžovai.

Cory Higginsas su 21 tašku buvo rezultatyviausias Barselonos ekipoje.

„Barcelona“: C.Higginsas 21, K.Kuričius 14, J.Nnaji 11, J.Vesely 10.

„Granada“: T.Bropleh 27, C.Felicio 19, P.Ali ir P.Niangas po 10.

Pergalę šventė ir Vitorijos „Baskonia“, kuri 95:68 (27:12, 28:11, 14:25, 26:20) sutriuškino „Girona“ ekipą.

Per pertrauką „Baskonia“ pirmavo net 55:23.

Rokas Giedraitis per 14 minučių pelnė 3 taškus (1/5 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užbaigė rungtynes su 2 naudingumo balais.

Tadas Sedekerskis nežaidė.

„Baskonia“: D.Hommesas 21, A.Kurucas 12, M.Howardas, D.Diezas ir M.Kotsaras po 11.

„Girona“: M.Gasolis (10 atk. kam.) ir M.Fjellerupas po 16.