2026-06-25 07:35

„Barcelona“ ekipai vėl likus be titulų rėžė garsiai: „Viskas pasikeitė išvykus Šarui“

Tomašas Satoranksy sužaidė paskutines rungtynes „Barcelona“ krepšinio komandoje, o po jų garsiai atsivėrė apie situaciją klube, išklydusiame iš titulų kelio.
„Barcelona“
„Barcelona“ ir Tomašas Satoranksy (dešinėje) / Vida Press nuotr.

„Nepamirškime, kad išvykus Šarui, daug kas čia pasikeitė, – „Gigantes“ citavo 34-erių čeką.

– Tikėjausi ilgalaikio su Šarūnu Jasikevičiumi, su Nikola Mirotičiumi... Toks buvo planas, bet taip niekada neįvyko.

zalgiris.lt nuotr./Šarūnas Jasikevičius ir Nikola Mirotičius
zalgiris.lt nuotr./Šarūnas Jasikevičius ir Nikola Mirotičius

Nesitikėjau to. Žinoma, kai atvyko Xavi Pascualis, mes ėmėme žaisti geriau, bet leidome išvykti vienam iš geriausių mūsų žaidėjų.“

Roko Snarskio nuotr./Tomašas Satoransky
Roko Snarskio nuotr./Tomašas Satoransky

T.Satoranksy sielvartą liejo po ką tik pralaimėto Ispanijos čempionato finalo „Valencia“ ekipai.

Tai jau trečias sezonas iš eilės, kurį „Barca“ baigia be jokio trofėjaus.

Paskutinį titulą katalonai laimėjo dar treniruojami Š.Jasikevičiaus (2022–2023 m.).

Tris sezonus Barselonoje dirbęs Šaras dukart tapo Ispanijos čempionu, laimėjo dvi šalies taures ir visus tris kartus atvedė „Barcelona“ ekipą į Eurolygos finalo ketvertą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą