2019 09 03

Be išvaryto trenerio likusi Juodkalnija krito prieš Naująją Zelandiją

Juodkalnijos rinktinės treneris Zvezdanas Mitrovičius dar prieš pertrauką buvo išvarytas iš aikštės, o be stratego likusi komanda, nors ir kovėsi, 83:93 (26:31, 18:22, 21:13, 18:27) krito prieš Naująją Zelandiją.
Zvezdanas Mitrovičius
Zvezdanas Mitrovičius / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Z.Mitrovičius pirmąją techninę pražangą užsidirbo dar pirmajame kėlinyje, o iš aikštės už antrąją tokią pačią nuobaudą buvo išvytas prieš pat didžiąją pertrauką. Tuo metu juodkalniečiai atsiliko 9 taškais (44:53).

Juokalnijos komanda vijosi varžovus trečiajame kėlinyje, o ketvirtojo pradžioje buvo ir persvėrusi rezultatą (67:66), bet tada Naujoji Zelandija suorganizavo spurtą 9:0 ir vėl atitrūko. Juodkalniečiams iki rungtynių pabaigos varžovų pasivyti taip ir nepavyko.

Naujazelandiečius į priekį vedė 25 taškus pelnęs Corey Websteris. Jis pataikė net 6 tritaškius iš 8, taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

Nikola Ivanovičius buvo naudingiausias pralaimėjusiųjų gretose: pelnė 18 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 efektyvumo balus.

Naujosios Zelandijos komanda puikiai atakavo iš toli: pataikė net 44 proc. tritaškių (11/25).

Juodkalnijos komandai F grupėje tai buvo antrasis pralaimėjimas per dvejas rungtynes, Naujajai Zelandijai – pirmoji pergalė.

Juodkalnija: N.Ivanovičius 18 (7 rez. perd.), N.Vučevičius 15 (9 atk. kam.), B.Dubljevičius (13 atk. kam.) ir P.Popovičius po 13.

Naujoji Zelandija: C.Websteris 25 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 30 naud. bal.), I.Fotu 20 (7 atk. kam.), Sh.Ili (6 rez. perd.) ir R.Loe po 10.