2021 09 20

Būtinybę kentėti pabrėžęs Šaras: „Trečias kėlinys – nepateisinamas“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ sezoną Ispanijos lygoje pradėjo pergalingai, bet treneris iš Lietuvos po pirmojo mačo džiaugėsi tik trimis kėliniais.

Katalonai pirmosiose rungtynėse 85:78 įveikė Mursijos UCAM klubą.

Po dviejų kėlinių „Barca“ užtikrintai pirmavo 42:28, paskutinį ketvirtį laimėjo 27:20, bet vos neprisižaidė trečiajame, kuriame atidavė iniciatyvą varžovams ir praleidę daugiau taškų nei per pirmuosius du ketvirčius pralaimėjo 16:30.

Šaras po rungtynių labiausiai ir pabrėžė būtent trečiąjį kėlinį.

„Pirmoji rungtynių dalis buvo gera, bet trečiasis kėlinys – nepateisinamas“, – kalbėjo lietuvis.

„Daug apie tai šnekame, kadangi šią problemą turėjome ir pernai. Turime ir toliau dirbti siekdami jos atsikratyti.

Šiandien buvo pirmosios lygos rungtynės, kurias turėjome laimėti. Džiaugiuosi dėl trijų labai gerų kėlinių, nors ir pratęsėme tradiciją viską iššvaistyti ir suteikti varžovams šansą. Gerai, kad laiku susipratome ir kentėme tol, kol laimėjome“, – teigė Š.Jasikevičius.

Kaunietis nepasitenkinimo neslėpė ir rungtynių metu, kai užsidirbo pirmąją šio sezono techninę pražangą.

Laimei, „ištraukti“ pergalę „Barcai“ padėjo ir praėjusiame sezone komandos vežimą tempę lyderiai – Nikola Mirotičius, Cory Higginsas (abu po 18 taškų) ir Brandonas Daviesas (17 taškų).

„Esame kartu mažiau nei mėnesį ir viską dar galime tobulinti, – sakė Šaras. – Šiandien pabaigoje išnaudojome varžovų pražangas ir daugiau žaidėme iš po krepšio, o sezono pradžioje turime taip žaisti dažniau. Žaidėjai turi išmokti, kad kiekvienos rungtynės prasideda nuo nulio ir kad turėsime kentėti, kaip aš kaskart kenčiu per 23 metus buvimo šiame sporte.“

Antrosios ACB lygos rungtynės Š.Jasikevičiaus komandos lauks jau trečiadienį, kai „Barca“ svečiuose grumsis su Las Palmaso „Gran Canaria“ klubu.

Eurolygoje katalonai startuos spalio 1-ąją maču prieš Berlyno ALBA.