2018 10 16 /22:54

Čempionų lyga: „Lietkabelis“ krito Izraelyje ir prarado D.Tarolį

Antrąją nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (0-2) klubas, kuris antradienį svečiuose 67:81 (15:12, 19:24, 12:22, 21:23) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ (2-0) krepšininkams.
Donatas Tarolis
Donatas Tarolis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Nesėkmę aptemdė ir Donato Tarolio trauma – sunkusis krašto puolėjas antrajame kėlinyje susižeidė koją ir daugiau ant parketo nepasirodė. Traumos rimtumas paaiškės atlikus išsamesnius tyrimus.

Pirmųjų taškų šiame mače reikėjo laukti net 2 minutes ir juos pelnė Saulius Kulvietis – 2:0. Netrukus „Hapoel“ pirmavo 5:4, bet sėkmingos trys „Lietkabelio“ atakos leido truktelėti į priekį – 10:5. Šeimininkai greitai atstatė pusiausvyrą (10:10), bet panevėžiečiai kiek geriau sužaidė paskutines minutes, todėl po pirmojo kėlinio pirmavo 15:12.

Antrajame ketvirtyje toliau vyko lygi kova taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi labai dažnai. Vis dėlto dažniau priekyje buvo „Lietkabelis“, kuris po atkarpėlės 5:0 18-ąją minutę pirmavo 32:28. Čia pat „Hapoel“ atsakė spurtu 8:0 – 36:32. Paskutinę turėtą ataką Lietuvos klubas išnaudojo puikiai – taškus pelnė Jamaras Wilsonas ir į pertrauka panevėžiečiai patraukė atsilikdami 34:36.

Antrąją susitikimo dalį „Hapoel“ pradėjo akivaizdžiai suaktyvinusi gynybą, todėl panevėžiečiams sunkiai sekėsi rasti kelius varžovų krepšio link.

Tuo pasinaudojusi Izraelio ekipa po truputį atitrūko – 47:39. Tuo nemalonumai nesibaigė, nes likus žaisti 2 minutes Tamiro Blatto baudų metimai leido „Hapoel“ pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 51:40. Panaši praraja tarp komandų išliko ir sužaidus trisdešimt minučių – 58:46.

Paskutiniajame kėlinyje „Lietkabelis“ dar bandė vytis varžovus – 51:60. „Hapoel“ daugiau svečiams šeimininkų savo arenoje neleido ir sužaidus 5 minutes padidino atotrūkį iki 15 taškų – 67:52. Per likusį laiką Gintaro Kadžiulio auklėtiniams atsitiesti nepavyko ir jie patyrė nesėkmę.

„Hapoel“: Jamesas Feldeine‘as 16 (1/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Tamiras Blattas 14 (4/8 tritaškiai, 6 rez. perd.), Da‘Seanas Butleris 12 (7 atk. kam.), Chrisas Johnsonas 10 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis 17 (4/9 tritaškiai, 5 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 10 (8/10 baudos metimai), Vytenis Lipkevičius 9, Paulius Valinskas 7.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai