2018 11 14

Čempionų lygoje – A.Kulbokos pralaimėjimas A.Stoudemire'o klubui

Bambergo „Brose“ ekipa, kuriai atstovauja Arnoldas Kulboka, namuose Čempionų lygos rungtynėse 85:88 (27:24, 16:17, 24:21, 18:26) krito prieš buvusios NBA žvaigždės atstovaujamą Jeruzalės „Hapoel“ klubą.
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Kertiniu tapo ketvirtas kėlinys, kuriame svečiai iš Izraelio buvo pranašesni 26:18.

Tyrese'as Rice'as paskutinę sekundę dar metė iš toli ir galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo metimas buvo netaiklus.

A.Kulboka žaidė 10 minučių ir per jas pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), 2 kartus prasižengė, prarado kamuolį ir surinko -1 naudingumo balą. Lietuviui būnant aikštėje, varžovai pelnė 11 taškų daugiau.

Bambergo komandos neišgelbėjo ir puikus Augustine'o Rubito pasirodymas. Jis per 31 minutę suvertė 26 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

„Cedevita“ komandoje su 18 taškų rezultatyviausias buvo Jamesas Feldeine'as, kuris pridėjo ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Buvusi NBA žvaigždė Amare'as Stoudemire'as pelnė 11 taškų (3/8 dvit., 5/6 baud. met.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Bambergo ekipa atliko vos 11 rezultatyvių perdavimų, „Cedevita“ – 23.

„Brose“: A.Rubitas 26 (8 atk. kam.), S.Jelovacas 20, P.Heckmannas ir T.Rice'as po 8.

„Hapoel“: J.Feldeine'as 18 (6 rez. perd.), J.Owensas 17 (9 atk. kam.), J.Brownas 13.