2021 01 13

D.Adomaičio akivaizdoje – skaudi būsimų auklėtinių nesėmė paskutinėmis akimirkomis

Dainius Adomaitis gyvai stebėjo būsimų savo auklėtinių nesėkmę FIBA Čempionų lygos rungtynėse, kuriose Jeruzalės „Hapoel“ 77:78 (19:12, 30:22, 17:21, 11:23) krito prieš Ankaros „Turk Telekom“.
Dainius Adomaitis
Dainius Adomaitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

D.Adomaitis jau yra Jeruzalėje, jis arenoje stebėjo savo būsimos komandos nesėkmingą pasirodymą.

Tai buvo labai skaudus pralaimėjimas Jeruzalės komandai, kuri turi 2 pergales ir 3 pralaimėjimus prieš paskutines G grupės rungtynes.

Prieš lemiamą ketvirtį „Hapoel“ dar pirmavo 11 taškų, bet tada turkai smogė skaudžiai.

Lygus rezultatas 77:77 buvo likus žaisti dar 39 sekundes iki rungtynių pabaigos, bet, likus žaisti 3 sek., J'Covanas Brownas prasižengė prieš Kamarą Baldwiną.

Pastarasis prametė pirmą baudos metimą, tačiau realizavo antrąjį. Po minutės pertraukėlės „Hapoel“ galėjo išgelbėti J.Brownas, bet jo tritaškis skriejo pro šalį. Beje, šiose rungtynėse J.Brownas pataikė tik vieną tolimą metimą iš 7.

„Hapoel“: T.Thomasas ir T.Blattas po 15, Ch.Krameris 14 (5 rez. perd.), M.Hillas 12, J.Brownas 10.

„Turk Telekom“: S.Dekkeris 20 (8 atk. kam.), N.Johnsonas 15, K.Wiltjeras 13, K.Baldwinas 11.