2022 04 28

D.Motiejūnas ir „Monaco“ neišsigelbėjo: sezonas Eurolygoje pakibo ant plauko

„Monaco“ krepšininkai su Donatu Motiejūnu pademonstravo įspūdingą charakterį ir sugebėjo panaikinti net 15 taškų deficitą, tačiau vis tiek pralaimėjo lemiamas minutes Pirėjo „Olympiakos“. Monake 87:83 (19:23, 26:18, 26:17, 16:25) triumfavę graikai Eurolygos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 2-1.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Ketvirtfinalyje kovojama iki trijų pergalių.

Ketvirtasis serijos mačas vėl vyks Monake.

Trečiojo kėlinio pabaigoje graikai pirmavo 71:56 ir atrodė, kad nesunkiai laimės dvikovą, tačiau šeimininkai kelti baltą vėliavą atsisakė.

Ketvirtajame kėlinyje „Monaco“ surengė įspūdingą spurtą 21:6 ir grįžo į rungtynes– 77:77.

Po akimirkos Parisas Lee tritaškiu netgi buvo išvedė šeimininkus į priekį (80:79), bet lemiamą atkarpą geriau žaidė „Oly“.

D.Motiejūnas per 17 minučių pelnė 9 taškus (4/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, vieną kamuolį perėmė, kartą suklydo, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

„Monaco“: Dwayne’as Baconas 23, Willas Thomasas 15 (8 atk. kam.), Mike’as Jamesas 13 (8 rez. perd., 11 išpr. praž.), Donta Hallas 12, Donatas Motiejūnas 9.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 21, Aleksandras Vezenkovas 17 (9 atk. kam.), Thomasas Walkupas 15, Tyleris Dorsey 11, Moustapha Fallas 9.