2021 04 25

Drama Ispanijoje: L.Beliausko ir L.Biručio klubas krito nuo buvusio žalgiriečio rankos

Lauryno Beliausko ir Lauryno Biručio atstovaujamas Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (10-21) svečiuose tik po dramatiškos kovos 87:88 (21:24, 23:17, 15:27, 28:20) nusileido Sevilijos „Real Betis“ (10-21).
Laurynas Beliauskas
Laurynas Beliauskas / Obradoiro klubo nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiams pavyko rezultatą išlyginti (87:87), tačiau tiksint paskutinėms ketvirčio sekundėms L.Beliauskas pažeidė taisykles prieš praeityje Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjusį Jerome'ą Randle'ą.

Amerikietis pataikė tik antrą baudos metimą, tačiau pergalei to užteko – paskutinę sekundę paleistas L.Beliausko tritaškis tikslo nepasiekė.

Pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis įžaidėjas iš Lietuvos ir šiame mače buvo vienas pastebimiausių komandoje.

L.Beliauskas per 31 minutę pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 0/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

L.Birutis per 15 minučių spėjo pasižymėti 8 taškais (3/4 dvit., 2/2 baud.), 2 atkovotais kamuoliais ir 10 naudingumo balų.

Sevilijos „Real Betis“: Jamesas Feldeine'as 22, Jerome'as Randle'as 19 (5 rez. perd.), Youssou Ndoye 11.

Santjago de Kompostelos „Obradoiro“: Stevenas Enochas 23 (8 atk. kam., 28 naud. bal.), Kartalis Ozmizrakas 15, Crisas Czerapowiczius 14, Laurynas Beliauskas 11.