Draugiškose rungtynėse Ispanijoje – Martyno Pociaus ir Tado Sedekerskio akistata

Martynas Pocius
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Martynas Pocius
Šaltinis: BNS
0

Naujajam sezonui besirengiančių Ispanijos krepšinio klubų kontrolinėse rungtynėse Martyno Pociaus Mursijos UCAM komanda 73:70 (20:21, 17:17, 20:12, 16:20) įveikė Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipą su Tadu Sedekerskiu.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Ovie Soko, 12 – Victoras benite, 9 – Marcosas Delia, 8 – Martynas Pocius.

Starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis per 19 su puse žaidimo minutės (19:30) pataikė 4 dvitaškius iš 6, prametė po vieną tritaškį bei baudos metimą, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir po du sykius suklydo bei prasižengė.

16 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Trevoras Cooney'is, 14 – Rodrigue'as Beauboisas, 12 – Kimas Tillie'as, 8 – Tadas Sedekerskis.

Taip pat dvikovą starto penkete pradėjęs jaunasis Lietuvos krepšininkas aikštelėje praleido beveik 27 minutes (26:40), per kurias pataikė 2 tritaškius iš 4 ir 1 dvitaškį metimą iš 3, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei prasižengė 3 kartus.