2015 11 01

Du lietuviai Turkijoje savo ekipoms pelnė po dešimt taškų

Antrą pergalę trečiose Turkijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse iškovojo bei į septintąją vietą pakilo „Akin Čorap Yešilgiresun Bld.“ klubas su Deividu Dulkiu. Jie namuose 69:51 (12:11, 20:7, 19:15, 18:18) įveikė „Türk Telekom“ (0/3) krepšininkus.
Deividas Dulkys
Deividas Dulkys / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po dusyk suklydo ir prasižengė. Per 21 žaidimo minutę D. Dulkys pataikė 1 tritaškį iš 5, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Antonio Crockeris, 17 – Quinton Hosley, 12 – Mutlu Demiras.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo tik Ermalis Kurtoglu (21 tšk.).

Pirmą pralaimėjimą patyrė bei į devintąją vietą nukrito Ušako „Sportif“ (2/1) ekipa su Evaldu Kairiu, išvykoje 64:75 (15:16, 18:28, 13:14, 18:17) turėjusi pripažinti aštuntojoje pozicijoje esančios Konijos „Torku Konyaspor“ (2/1) komandos pranašumą.

E. Kairys pataikė visus 5 dvitaškius metimus

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 10 taškų, po krepšiais sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir keturiskart prasižengė. Per 24 žaidimo minutes E. Kairys pataikė visus 5 dvitaškius metimus.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Paulas Harris (15 tšk.) bei D'Angelo Harrisonas (12 tšk.).

24 taškus nugalėtojams pelnė Vanja Plisničius, po 12 – Tyrone'as Brazeltonas, Seanas Williamsas ir J.R. Bremeris.

Turkijos čempionate pirmauja visas keturias pergales iškovoję Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (4/0) krepšininkai, o Martyno Gecevičiaus atstovaujamas Ankaros „Rönesans TED Kolejliler“ (1/2) klubas – tryliktas.