15min be reklamos
Publikuota 2022 09 18, 13:27

E.Fournier: „Netikėjau ispanais, bet jų niekada negali nurašyti“

Prancūzijos rinktinės lyderis Evanas Fournier prisipažino netikėjęs, kad ispanai Europos čempionate nužygiuos taip toli. Bet dabar varžovo nenuvertina.
Evanas Fournier
Evanas Fournier / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Jei laimės paskutinį mūšį – prancūzai po devynerių metų pertraukos susigrąžins Europos karūną.

„Gera būti ten, kur mes esame. Nekantrauju, bus smagu“, – prieš finalą su ispanais tinklalapiui Eurohoops.net sakė E.Fournier.

Jo teigimu, laimėtoją lems gebėjimas išnaudotis savo stipriąsias puses.

„Kiekvienos rungtynės klostosi savaip. Tau gali trūkti patirties, bet gali turėti jaunatvišką energiją ir agresyvumą, kas kartais gali būti vertingiau už patirtį. Turi išnaudoti savo stipriąsias puses. Kuriai komandai tai geriau pavyks – ta ir laimės“.

„Vykdamas į čempionatą negalvojau, kad ispanai čia nukeliaus taip toli. Tikrai ne. Bet niekada negali nurašyti ispanų. Jie randa būdą, kaip žaisti. Jų krepšinio programa skina pergales metai po metų. Dabar jie išgyvena kartų kaitą, todėl nesitikėjome, kad galės žaisti tokiu lygiu. Tai tik patvirtina, kokie jie geri. Kaip gerai jie supranta krepšinį“.

E.Fournie kalbėjo, kad užmigti prieš tokios svarbos mačus jam būna sunku: „Jei atvirai, išvakarėse – netgi prieš pusfinalius – galva nuolat dirba. Labai sunku užmigti. Rungtynių dieną net trumpai pasnausti neišeina. Dingsta apetitas. Šitie dalykai susiję su stresu. Tai normalu. Tikiuosi, kad po finalo galėsiu ramiai miegoti“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek