2020 02 24

EČ atranka: Latvija neišgyveno įspūdingame dviejų pratęsimų trileryje

Latvijos krepšinio rinktinė patyrė antrą pralaimėjimą 2021-ųjų Europos čempionato atrankoje. Kaimynai išvykoje po dviejų pratęsimų 104:110 (21:22, 16:14, 26:22, 22:27, 11:11, 8:14) krito prieš Bulgariją.
Latvijos krepšinio rinktinė
Latvijos krepšinio rinktinė / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai rezultatas buvo lygus 85:85, Arturas Zagaras nepataikė tritaškio ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Bulgaras Chavdaras Kostovas pirmojo pratęsimo pabaigoje galėjo išplėšti pergalę, bet prametė abu baudų metimus. Tuomet Martinas Meieris dar įskraidino bombą iš savo aikštės pusės, tačiau latviai šventė per anksti – metimas buvo atliktas po laiko.

Galiausiai Latvijos rinktinė neatsilaikė antrosios pridėtos atkarpos metu.

Pirmąsias savo rungtynes Latvija 61:62 pralaimėjo Bosnijai ir Hercegovinai.

Dee Bostas Bulgarijai pelnė 26 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, Ch.Kostovas pridėjo 20 taškų.

Latvijai M.Meieris surinko 27 taškus ir sugriebė 7 kamuolius, Marekas Majeris pelnė 20 taškų.

Latviai pataikė 59 proc. dvitaškių (23/39) ir 40 proc. tritaškių (12/30). Bulgarai iš arti pataikė 58 proc. (25/43), iš toli – 33 proc. (13/40) metimų.

Bulgarija: D.Bostas 26 (8 rez. perd.), Ch.Kostovas 20, S.Marinovas 16 (9 atk. kam.), A.Yanevas 14, K.Minkovas ir Y.Minchevas po 11.

Latvija: M.Meieris 27, M.Mejeris 20, A.Škele 15.

Prancūzija – Juodkalnija 85:66

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius