2017 11 16

Eurolygoje – lietuviškas dviejų pratęsimų trileris ir „Barcelona“ ekipos kapituliacija

Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Milano „Olimpia“ klubas po dviejų pratęsimų išvykoje 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) palaužė „Valencia“ ekipą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuviškasis Milano komandos duetas kalnų šiose rungtynėse nevertė. Mantas Kalnietis per beveik 30 minučių surinko 3 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Artūras Gudaitis žaidė 25 minutes ir pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), sugriebė 6 kamuolius ir su 5 asmeninėmis pražangomis rungtynes užbaigė anksčiau laiko.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Artūras Gudaitis

Net 50 minučių trukusiame susitikime abi komandos labai brangino kamuolį ir suklydo tik po 9 kartus.

Kovą po krepšiais „Olimpia“ laimėjo 40:33, taip pat tiksliau atakavo iš dviejų taškų zonos (53 proc. prieš 44 proc.).

Įdomu tai, kad laimėti Milano komandai nesutrukdė ir faktas, kad nuo baudų metimo linijos jie metė tik 7 kartus.

Toks mažas skaičius yra gan logiškas, nes „Olimpia“ išmetė net 38 tritaškius (pataikė 17, - 48 proc.).

„Valencia“: E.Greenas 22, B.Dubljevičius 18, F. San Emeterio 16, S. Van Rossomas ir T. Pleissas po 13.

„Olimpia“: C.Jerrellsas 30, J.Theodore'as 20, A.Goudelockas 17.

Kitose rungtynėse „Barcelona“ patyrė jau penktąją nesėkmę šiame sezone. Katalonai išvykoje 81:84 (38:12, 11:25, 17:25, 15:22) nusileido Bambergo „Brose“ klubui.

„Barca“ per pirmas 10 minučių pelnė tiek taškų (38 tšk.), kiek vos sugebėjo surinkti per likusius tris (43 tšk.).

Pamažu atsilikimą kirpę vokiečiai galiausiai triumfavo, tai buvo ketvirtoji jų pergalė Eurolygoje.

Po susitikimo „Brose“ treneris Andrea Trinchieri juokavo, kad jo žaidėjai pirmajame kėlinyje buvo tokie išsiblaškę, kad vargu ar būtų prisiminę savo vardą.

Taip pat strategas pridėjo, kad vėliau jo komanda sunkiu darbu sugrįžo į rungtynes ir jis negali įsivaizduoti gražesnės komandinės pergalės.

„Brose“: D.Wrightas 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), R.Hickmanas 14, B.Tayloras 13, A.Rubitas 10 (9 atk. kam.).

„Barcelona“: R.Sandersas 17 (6 atk. kam.), A.Moermanas ir A.Hanga po 14, K.Seraphinas 13 (6 atk. kam.).