2019 08 25

Europos grandų akistatoje Prancūzija palaužė Italiją

Draugiškose rungtynėse prieš pasaulio čempionatą Prancūzijos rinktinė po atkaklios kovos 82:80 palaužė Italiją.
Evanas Fournier
Evanas Fournier / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Naują rezultatyvumo rekordą Prancūzijos rinktinėje užfiksavo Evanas Fournier, kuris pelnė 28 taškus.

Po dviejų kėlinių italai atsiliko tik vienu tašku 38:39, tačiau prancūzai spurtavo po pertraukos ir išsiveržė į priekį 56:42.

Likus žaisti penkias minutes, Luigi Datome sumažino skirtumą iki 67:69. Rungtynių pabaigoje komandos laikė baudų metimų egzaminą, kuris pergalingai baigėsi prancūzams.

Italijos rinktinei Marco Belinelli pelnė 20 taškų, Danilo Gallinari 15, o Alessandro Gentile – 14.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas