2018 08 12

Lietuvos U16 vaikinų rinktinė nepasigailėjo ir Izraelio krepšininkų

Fantastišką žaidimą Europos U16 krepšinio čempionate toliau demonstruoja Lietuvos jaunučių rinktinė, iškovojusi trečią triuškinančią pergalę iš eilės.
Augustas Marčiulionis
Augustas Marčiulionis / FIBA nuotr.

Šįkart lietuviai rezultatu 92:46 (25:20, 33:5, 19:14, 15:7) nugalėjo bendraamžius iš Izraelio ir užsitikrino pirmą vietą A grupėje.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, bet antrajame lietuviai pribloškė varžovus spurtu 20:4 ir padidino skirtumą iki 21 taško (45:24).

Antrąjį ketvirtį lietuviai laimėjo 33:5.

Vaizdas aikštelėje po ilgosios pertraukos nepasikeitė: lietuviai dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Lietuva U16: Matas Repšys 18, Hubertas Pivorius 13, Emilis Butkus 12, Tautvilas Tubelis 11, Ąžuolas Tubelis 8.

Izraelis U16: Sagi Zilbershlagas 12, Noamas Shimonas Dovratas 10, Roy'us Paretsky 8.

Primename, kad Tomo Purlio auklėtiniai pirmose rungtynėse 84:50 įveikė Juodkalnijos krepšininkus, o antrame mače 105:55 sutriuškino slovėnus.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius