2019 12 09

Fenomenaliai atakavęs R.Beaubois pavadavo Sh.Larkiną, o „Anadolu Efes“ išnešė sveiką kailį

Įspūdingą formą Eurolygoje demonstruojantis Shane'as Larkinas gavo poilsio, o jo atstovaujama Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa (10-1) vos neprisižaidė Turkijos lygos rungtynėse. Vis tik gynėjų vedami šalies čempionai išvykoje 88:84 (27:14, 17:16, 16:31, 28:23) Afjonkarahisaro „Belediye“ (3-8) klubą.
Rodrigue'as Beaubois
Rodrigue'as Beaubois / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Sh.Larkinas nebuvo registruotas rungtynėms, o tai leido atsiskleisti kitiems „Anadolu Efes“ gynėjams.

Itin įspūdingai pasirodė Rodrigue'as Beaubois, vien per pirmąjį kėlinį sumetęs 20 taškų, o iš viso pasižymėjęs 31 tašku ir įspūdingu pataikymu – tikslą pasiekė visi 6 prancūzo mesti dvitaškiai ir 6 tritaškiai iš 8.

Nedaug kuo komandos draugui nusileido ir Vasilije Micičius. Buvęs žalgirietis pelnė 22 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o 15 taškų pelnė vien per ketvirtąjį kėlinį, kai Stambulo ekipa buvo atsidūrusi pavojingoje situacijoje.

Dviženklį pranašumą (44:30) po pirmosios rungtynių pusės turėjusi „Anadolu Efes“ jį iššvaistė per trečiąją mačo atkarpą, kurią šeimininkai laimėjo net 31:16 ir po kosminio Gregoro Hrovato metimo su sirena išsiveržė į priekį 61:60.

Vis tik lemiamame ketvirtyje V.Micičiaus vedama „Anadolu Efes“ vėl susigrąžino iniciatyvą, ir nors likus 3 minutėms komandas skyrė dar tik 2 taškai (78:76), turnyro lyderiai sugebėjo iškovoti pergalę.

„Anadolu Efes“ šį sezoną pirmauja ne tik Turkijoje, bet ir Eurolygoje, kur per 12 mačų yra iškovoję 10 pergalių.

Pralaimėjusiųjų gretose labiausiai išsiskyrė Peytonas Aldridge'as, surinkęs 20 taškų.