2016 12 07

FIBA Čempionų lyga: Utenos „Juventus“ sutriuškintas Strasbūre

Trečiadienį Strasbūre FIBA Čempionų lygos rungtynėse Utenos „Juventus“ 61:86 (20:21, 12:29, 13:19, 16:17) nusileido Strasbūro SIG ekipai.
Antanas Sireika
Antanas Sireika / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Po pirmojo kėlinio uteniškiai atsiliko tik tašku – 20:21. Tačiau antrąjį kėlinį pralaimėjo 12:29 ir po to nebeatsitiesė. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs net iki 30 taškų.

Uteniškiai D grupėje (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai) kol kas žengia ketvirti, o SIG (5/3) komanda – trečia.

Kitą savaitę Utenos klubo namuose laukia svarbios rungtynės su Ostendės „Telenet“.

Utenos klubas vertėsi be dviejų krepšininkų. Utenoje liko kelio traumą vis dar besigydantis Vaidas Čepukaitis, o Dovis Bičkauskis savaitgalio mače su Klaipėdos „Neptūno“ komanda stipriai susižeidė čiurną ir kol kas negali sportuoti visa jėga.

SIG: M.Jaiteh 12, A.Slaughteris, F.Ntilikina ir E.Murphy po 11, J.Leloupas 10.

„Juventus“: O.Galdikas ir J.Diggsas po 12.

1. „Tenerife“ 8 6 2 664:539
2. „Avellino“ 8 6 2 633:578
3. „Strasbourg“ 8 5 3 632:568
4. „Juventus“ 8 5 3 625:639
5. „Oostende“ 8 4 4 570:557
6. „Mega Leks“ 8 2 6 568:625