2017 11 08

FIBA Čempionų lygos drama: Utenos „Juventus“ po pratęsimo nukovė „Dinamo“

FIBA Čempionų lygos rungtynėse Utenoje „Juventus“ po pratęsimo 90:85 (19:20, 27:20, 24:23, 8:15, 12:7) palaužė Sasario „Dinamo“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Utenos klubui rungtynės prasidėjo itin apmaudžiai. Starto penkete mačą pradėjęs Laurynas Samėnas sužaidus kiek daugiau nei minutę patyrė traumą ir aikštėje nebepasirodė. Krepšininkas tik neseniai buvo grįžęs į rikiuotę.

Klubo prezidento Žydrūno Urbono vadovaujamas „Juventus“ klubas po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 46:40.

Trečiajame kėlinyje „Juventus“ buvo padidinęs pranašumą iki 10 taškų, tačiau „Dinamo“ prieš lemiamą kėlinį atsiliko 63:70.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes „Dinamo“ persvėrė rezultatą 72:70. Likus žaisti tris minutes, rezultatas buvo lygus 75:75. Rungtynių pabaigoje teisėjai nesportines pražangas skyrė susikibusiems L.Dendy ir S.Bamforthui. Po šio epizodo L.Dendy pataikė neįtikėtiną tritaškį ir išlygino rezultatą 78:78. Komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Pratęsime Utenos klubui pergalę užtikrino net 9 taškus pelnęs Anthony Irelandas.

Antrąją pergalę iškovojęs „Juventus“ klubas A grupėje pakilo į šeštąją vietą. Sasario ekipa su viena pergale tapo grupės autsaidere.

Sasario klubas prieš keletą dienų savo šalies čempionate net 90:69 į miltus sumalė Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio atstovaujamą bei Eurolygoje rungtyniaujančią Milano „Emporio Armani“ komandą.

Po nesėkmingo starto LKL Utenos komanda iškovojo dvi pergales iš eilės.

„Juventus“: L.Dendy 22, A.Irelandas 20, D.Bičkauskis 11, K.Guščikas 10.

„Dinamo“: S.Bamforthas 22, A.Polonara 14, W.Hatcheris 12, D.Planiničius 10.