2019 08 09

Giannis Antetokounmpo galingu žaidimu ir ovacijomis grįžo į Graikijos rinktinę

NBA sezono naudingiausias žaidėjas Giannis Antetokounmpo pelnė 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius per 21 minutę kontrolinėse rungtynėse, kuriose Graikijos krepšininkai 83:59 namie įveikė Vengriją.
Giannis Antetoukounmpo su Graikijos rinktine rengiasi pasaulio čempionatui.
Giannis Antetoukounmpo su Graikijos rinktine rengiasi pasaulio čempionatui. / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

G.Antetokounmpo pataikė 5 iš 7 dvitaškių, 9 baudas iš 10, prametė tritaškį. Jis išprovokavo 8 varžovų pražangas per kontrolines rungtynes, kurias graikai žaidžia pakeliui į pasaulio čempionatą.

Kai treneris Thanasis Skourtopoulous pasodino puolėją, jis buvo palydėtas iš aikštės žiūrovų ovacijomis.

„Svarbu ne vien taškai. Jis daro viską: atkovoja kamuolius, ginasi, blokuoja. Jis gali daryti viską“, – sakė Graikijos rinktinės strategas apie savo lyderį, kuris grįžo į Graikijos rinktinę po kelerių metų pertraukos.