2021 01 10

Graikijos pirmenybių lyderių dvikovoje J.Mačiulio klubas pakuteno padus „Panathinaikos“

Graikijoje sekmadienio vakarą dėl pirmosios pozicijos susigrūmė du Atėnų klubai – daugkartinis šalies čempionas „Panathinaikos“ (8-1) ir kol kas rimčiausi pretendentai įkąsti „žaliesiems“ – AEK (7-2). Jono Mačiulio ekipa pagirtinai kovėsi, tačiau galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 75:80 (18:24, 19:19, 25:24, 13:13).
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / FIBA nuotr.

Nuo suolo kilęs Jonas Mačiulis įnešė papildomos energijos ir buvo vienas pastebimiausių AEK krepšininkų.

Lengvojo krašto puolėjas į savo buvusio klubo krepšį per 26 min. įmėtė 11 taškų (0/1 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5, perėmė net 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir nė karto nesuklydo.

Įdomu tai, kad lietuviui esant aikštėje svečiai už PAO pelnė 11 taškų daugiau.

Ketvirtajame kėlinyje AEK atsiliko tik dviem taškais (67:69), tačiau rungtynių baigtį nulėmė galingas „Pao“ spurtas 9:0.

Atėnų „Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 19, Georgios Papagiannis 18 (13 atk. kam.), Konstantinos Mitoglou 17 (7 atk. kam.).

Atėnų AEK: Yanickas Moreira 21 (6 atk. kam.), Keithas Langfordas 14, Nikos Gkikas 12, Jonas Mačiulis 11.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius