2018 11 20

Gynyboje prisnūdęs „Neptūnas“ sutriuškintas Vokietijoje

Klaipėdos „Neptūnas“ (3-4) FIBA Čempionų lygos išvykos rungtynėse į pergalių kelią negrįžo. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 78:102 (15:24, 23:24, 22:30, 18:24) krito prieš Bairoito „Medi“ (3-4) ekipą.
Jerai Grantas
Jerai Grantas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Dar sekmadienį „Neptūnas“ savo aikštėje 78:93 pralaimėjo Vilniaus „Rytui“.

Rungtynes Vokietijoje neptūniečiai pradėjo sunkiai: gynyboje nesusitvarkę svečiai leido kurtis varžovams geras progas ir per pirmas 10 minučių praleido net 24 taškus.

K.Maksvytis akivaizdžiai buvo nepatenkintas savo auklėtinių veiksmais. Leisti „Medi“ komandai pataikyti 10 dvitaškių iš 13 bandymų per ketvirtį – per didelė prabanga.

Antrajame kėlinyje pratrūkęs „Neptūno“ treneris dar užsidirbo ir techninę pražangą, o aikštės šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų (30:15).

Alfredo Pliadžio nuotr./Kazys Maksvytis ir Tomas Rinkevičius

Nors vėliau svečiai buvo prisiviję, po pertraukos „Medi“ vėl ėmė šeimininkauti aikštėje ir atotrūkis perkopė 20 taškų ribą.

Per likusį laiką „Neptūnas“ užsikabinti taip ir nesugebėjo bei patyrė ketvirtą iš viso ir antrą iš eilės pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje.

„Medi“ visas rungtynes puikiai pataikė dvitaškius ir iš viso realizavo 34 iš 47 (72 proc.).

„Neptūno“ krepšininkai iš žaidimo atakavo 44 proc. taiklumu (25/57).

„Neptūno“ gretose rezultatyviausias buvo 21 tašką (8/12 dvit.) surinkęs Jerai Grantas. Tiesa, jam būnant aikštėje, varžovai pelnė 18 taškų daugiau nei Klaipėdos komanda.

„Medi“: A.Thomasas 21, H.Martinas 19 (9 atk. kam.), D.Brooksas ir D.Stocktonas po 13,G.Hrovatas 11.

„Neptūnas“: J.Grantas 21, T.Delininkaitis 15 (3/4 trit.), G.Masiulis, S.Galdikas ir L.Williamsas po 7.