2016 03 06

Iš trijų Lietuvos snaiperių geriausiai pasirodė Martynas Gecevičius

Sekmadienį rungtynės nacionaliniuose Italijos, Turkijos čempionatuose bei VTB Jungtinėje lygoje žaidė Simo Jasaičio, Martyno Gecevičiaus ir Artūro Milaknio klubai. Tik M.Gecevičiaus atstovaujama ekipa iškovojo pergalę, o buvusiam „Lietuvos ryto“ snaiperiui iš šios trijulės sekėsi geriausiai.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / „Scanpix“ nuotr.

M.Gecevičiaus Ankaros „TED Kolejliler“ (8-12) klubas Turkijos pirmenybėse po pratęsimo 100:95 (28:21, 18:16, 21:21, 17:26, 16:11) nugalėjo Konijos „Torku Konyaspor“ (6-14).

27 metų lietuvis per 25 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po dukart suklydo ir prasižengė.

„Torku Konyaspor“: J.R.Bremeris (6/13 trit., 10 rez. perd.) 29, J.Jeffersonas (10 atk. kam., 6 rez. perd.) 23, V.Plisničius 14.

„TED Kolejliler“: V.Sanikidze (9 atk. kam.) 24, M.Tomasas 20, F.Elegaras (8/8 dvitaškiai, 8 atk. kam.) 19.

VTB Jungtinės lygos rungtynėse Kazanės UNIKS (19-3) krepšininkai 89:100 (11:28, 24:24, 29:28, 25:20) turėjo pripažinti lyderės Maskvos CSKA (23-2) pranašumą.

A.Milaknis žaidė tik 8 minutes, bet spėjo išmesti keturis tritaškius, iš kurių taiklus buvo tik vienas.

UNIKS: K.Langfordas 24, Q.Colomas (4/5 trit., 7 rez. perd.) 20.

CSKA: M.Teodosičius (6/7 tritaškiai) 23, K.Hinesas 14, N.De Colo 13, C.Higginsas 12.

Italijos pirmenybėse „Capo d'Oorlando“ (8-14) paskutinėmis sekundėmis 73:74 (18:8, 17:24, 24:20, 14:22) nusileido Kremonos „Vanoli“ (15-8).

S.Jasaitis žaidė 29 minutes, tačiau tik kelis sykius metė į krepšį ir pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk prasižengė ir 3 kartus suklydo.

„Vanoli“: T.McGee (7/8 dvitaškiai) 23, N.Dragovičius 13.

„Capo d'Oorlando“: L.Boatrightas 21, L.Bowersas 13.