2019 04 21

Ispanijoje – įspūdingas R.Seibutis ir D.Suttono iš koto verčiantis dėjimas

Dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse sekmadienio vakarą iškovojo Renaldo Seibučio atstovaujamas Saragosos „Tecnyconta“ (14-13) klubas, išvykoje 99:97 (14:22, 24:27, 22:24, 39:24) palaužęs Andoros „MoraBanc“ (14-15).
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Lietuvis aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (2/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 11/11 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 2 sykius prasižengė ir surinko net 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviau už mūsiškį žaidė tik Nemanja Radovičius (19 taškų).

Pralaimėjusiems tiek pat taškų (19) įmetė Moussa Diagne.

Verta paminėti Burgoso „San Pablo“ (13-15) pergalę namuose 102:82 (26:17, 28:21, 24:19, 24:25) prieš Madrido „Estudiantes“ (10-17).

Šiame mače Burgoso ekipos krepšininkai vilkėjo ypatingus marškinėlius, skirtus atminti neseniai Paryžiuje vykusią tragediją, kai kilo gaisras Dievo Motinos katedroje.

Maža to, įspūdingu dėjimu jau pirmajame kėlinyje nustebino buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Dominique'as Suttonas.

Amerikietis pabėgo į puolimą ir galingu šuoliu apsisukdamas 360 laipsnių kampu įkrovė kamuolį į krepšį.