Ispanijoje – susitraukę R.Jokubaičio minutės ir rekordu sublizgėjęs M.Blaževičius

Ispanijos ACB pirmenybėse sekmadienio vakarą susitiko dvi lietuviškos ekipos. Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (18-9) svečiuose po atkaklios kovos 89:84 pranoko Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (7-20) su Mareku Blaževičiumi.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

R.Jokubaitis šį kartą žaidė tik 8 minutes ir per jas surinko 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 surinko naudingumo balus.

Tuo tarpu M.Blaževičius surengė vieną geriausių sezono pasirodymų ir per 16 minučių pelnė 12 taškų (4/4 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, pats dukart pažeidė taisykles ir įsirašė 22 naudingumo balus.

22 naudingumo balai yra geriausias Mareko rezultatas šį sezoną.

Katalonai po šios pergalės užima trečią vietą ir nusileidžia tik Madrido „Real“ ir Malagos „Unicaja“ ekipoms.

Tuo tarpu, „Monbus Obradoiro“ klubas tarp 18 komandų dabar dalijasi 16-17 vietomis ir kovoja dėl išlikimo.