2023 05 11

Ispanijos čempionate – R.Giedraičio naudingumo balų rekordas

Nuostabiai žaidęs Rokas Giedraitis vedė Vitorijos „Baskonia“ (27-5) ekipą į svarbią pergalę Ispanijos krepšinio čempionate.
Joanas Penarroya ir Rokas Giedraitis
Joanas Penarroya ir Rokas Giedraitis / „Baskonia“ klubo nuotr.

Dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone kovojantys baskai svečiuose 86:77 (21:28, 18:17, 25:18, 22:14) įveikė Badalonos „Joventut“ (18-14) klubą.

Svariausiai prie šio laimėjimo prisidėjo Rokas Giedraitis. Lietuvis per 29 minutes pelnė 23 taškus (4/4 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), sugriebė 10 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

Tai – asmeninis R.Giedraičio naudingumo balų rekordas Ispanijos lygoje. Iki šiol jis siekė 29 balus.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose taškais nepasižymėjo (0/1 dvit., 0/1 trit.). Per 17 minučių jis sugriebė 1 kamuolį ir rungtynes baigė su minus 1 naudingumo balu.

Rezultatyviausiai „Baskonia“ ekipoje žaidė 25 taškus (3/13 trit.) surinkęs Markusas Howardas. Matthew Costello pridėjo 12 taškų ir net 5 blokus, Dariusas Thompsonas – 11 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Joventut“ ekipoje išsiskyrė Kyle‘as Guy‘us su 14 taškų, Simonas Birganderis – su 13 ir Ante Tomičius – su 12 (7 atk. kam.).

„Baskonia“ po šios pergalės pakilo į 1 vietą ACB lygoje ir bent laikinai aplenkė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barcelona“ (26-5) komandą, su kuria dar susitiks reguliariojo sezono pabaigoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius