2022 09 25

Ispanijos krepšinio Supertaurės finale – „Barcelona“ ir „Real“ mūšis

Ispanijos krepšinio Supertaurės finale – „El Clasico“ mūšis. Ir „Barcelona“, ir Madrido „Real“ pusfinalyje su savo varžovais susitvarkė.
Kauno „Žalgiris“ – Barselonos „Barcelona“
Rokas Jokubaitis / Erikas Ovčarenko/BNS

„Real“ rezultatu 100:69 (25:21, 17:14, 26:13, 32:21) sutriuškino Sevilijos „Coosur Real Betis“ krepšininkus.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Džananas Musa (7 rez. perd.), 17 – Gabrielis Deckas, 14 – Vincentas Poirier (7 atk. kam.).

Sevilijos komandoje išsiskyrė 14 taškų pelnęs BJ Johnsonas ir Shannonas Evansas (4/6 trit.), surinkęs 12.

„Barcelona“ po dviejų kėlinių turėjo septynių taškų deficitą, tačiau po pertraukos susitvarkė su Badalonos „Joventut“ ir laimėjo rungtynes 91:74 (18:22, 21:24, 29:14, 23:14).

Rokas Jokubaitis per 20 žaidimo minučių pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviausias buvo Nicolas Laprovittola, pelnęs 26 taškus (7/10 trit.), 12 surinko Sertacas Sanli.

„Joventut“ komandai po 14 taškų įmetė Henry Ellensonas ir Joelis Parra.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas