2021 04 24

Įspūdingo rezultatyvumo rungtynėse M.Sajus liko užribyje

Manresos BAXI (15-17) ir Madrido „Estudiantes“ (9-23) ekipos Ispanijos ACB pirmenybėse puolime surengė tikrą šou, kuriame beveik nesudalyvavo Martynas Sajus. Tiesa, niūrų asmeninį vakarą praskaidrinti turėjo lietuvio atstovaujamo Manresos klubo dramatiška pergalė – 102:101 (23:22, 37:25, 27:24, 15:30).
Martynas Sajus
Martynas Sajus / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Martynas Sajus

Kaunietis trenerio sprendimu ant parketo praleido tik kiek daugiau nei 2 minutes. Per jas aukštaūgis prametė vienintelį mestą dvitaškį, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko -3 naudingumo balus, pakartodamas blogiausią sezono rezultatą.

Abi ekipos šiame mače krepšį atakavo pašėlusiu tempu. Pavyzdžiui, aikštės šeimininkai BAXI krepšininkai išmetė net 36 tritaškius, jų varžovai – 30.

Trečiajame kėlinyje svečius iš Madrido 22 taškų persvara triuškinusi Manresos ekipa ketvirtojo kėlinio pabaigoje prasileido spurtą 0:13, tačiau pergalę jiems galiausiai atnešė Scotto Eathertono dvitaškis su pražanga.

Šeimininkų herojumi tapęs amerikietis išsiskyrė galingu dvigubu dubliu ir 31 surinktu naudingumo balu.

Kitoje barikadų pusėje Angelis Delgado surinko net 36 naudingumo balus.

M.Sajaus atstovaujamas klubas ACB pirmenybėse kol kas rikiuojasi aštuntas ir aršiai kovoja dėl vietos atkrintamosiose.

Ispanijos sostinės ekipa yra tik 17-ta ir siekia išlikti stipriausiame Ispanijos krepšinio divizione.

Manresos BAXI: Scottas Eathertonas 17 (12 atk. kam., 31 naud. bal.), Yankuba Sima (6 atk. kam.) ir Juanas Pablo Vauletas (7 atk. kam.) po 14, Sethas Hinrichsas 12, Makai Masonas ir Frankie Ferrari (8 rez. perd.) po 11.

Madrido „Estudiantes“: Aleksa Avramovičius 24, Aleksandaras Cvetkovičius 19 (26 naud. bal.), Angelis Delgado 18 (16 atk. kam., 36 naud. bal.), J.J.Barea 13 (8 rez. perd.).