2016 04 03

Italijoje – netikėtas Simo Jasaičio komandos dūris „Emporio Armani“ su Mantu Kalniečiu

Italijos čempionate sekmadienio vakarą akis į akį susitiko Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio ekipos. Pergalę kiek netikėtai šventė pastarojo ekipa.
Simas Jasaitis
Simas Jasaitis / „Scanpix“ nuotr.

Milano „Emporio Armani“ (20-6) išvykoje 71:78 (15:20, 23:20, 24:16, 9:22) nusileido Kapo di Orlando „Betaland“ (11-15) ir patyrė pralaimėjimą po 10 iš eilės laimėtų dvikovų.

36 minutes aikštėje praleidęs M.Kalnietis Milano klubui įmetė 14 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Trečią pergalę per keturis pastaruosius mačus savo klubui padėjęs iškovoti S.Jasaitis per 28 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, išvengė klaidų, tačiau 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

„Betaland“: Ryanas Boatrightas 20 taškų (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Simas Jasaitis ir Laurence'as Bowersas (9 atk. kam., 24 naud. bal.) po 13.

„Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 17, Mantas Kalnietis 14.