Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 24d. 11:32

Italijos rinktinės žaidėjo išgyvenimai: „Tai – košmaras, šalis primena karo zoną“

Alessandro Gentile
„Scanpix“ nuotr. / Alessandro Gentile

Italija paskendusi gedule. Koronavirusas niokoja šalį, o parazito paliestų aukų skaičius šalyje pirmadienį perkopė jau 6000. Italijos klubo Trento „Dolomiti Energia“ puolėjas Alessandro Gentile su Graikijos žiniasklaida pasidalijo išgyvenimais apie sparčiai plintantį mirtiną virusą ir pasėtą paniką tėvynėje.

Koronavirusas Italijoje auga precedento neturinčiu tempu, kuris jau gerokai pranoko ir šio parazito židinį Kinijoje.

Situaciją tėvynėje A.Gentile lygino su karo zona ir siaubo filmu.

„Eismo draudimas išties yra griežtas. Bet aš manau, kad jis gali būti dar griežtesnis. Deja, vis dar yra žmonių, kurie nesupranta situacijos. Kai kurie vis dar eina į gatves. Visiems sunku. Tai kaip košmaras, Italija primena karo zoną. Neįtikėtina, situacija atrodo kaip filme“, – „sdna.gr“ žurnalistui George Zakkas pasakojo A.Gentile.

Krepšininkas pasakojo sukrečiančias istorijas ir įvykius, kuriuos dabar patiria Italija.

„Kai kuriose ligoninėse nėra vietos ir žmonės miršta tiesiog savo namuose, – sakė A.Gentile. – Kariuomenės sunkvežimių nuotraukos, kuriose gabenami Bergame mirę žmonės, sparčiai plinta. Nėra vietos, tai yra beprotiška. Padėtis, kurią ypač patiria ligoninėse dirbantys žmonės, yra sunki ir kelianti nerimą. Tai tikrai košmaras.“

Italijos krepšinio čempionatas šiuo metu yra sustabdytas, kaip ir daugelis kitų pagrindinių Europos ir pasaulio lygų.

27-erių krepšininkas pabrėžė, kad niekas šalyje dabar nenori diskutuoti apie sportą, įskaitant ir patį A.Gentile. Jei būtų šio žaidėjo valia, visi čempionatai jau būtų atšaukti, net jei tai turi ir skaudžias finansines pasekmes sportininkams, treneriams ir patiems klubams.

„Sveikata yra prioritetas, – sakė Trento ekipos puolėjas. – Jei kalbėsime apie krepšinį ir galvosime, kaip tęsti sezoną, parodysime nepagarbą aplinkiniams ir visai situacijai. Mums, žaidėjams, pasisekė. Aišku, tai yra mūsų darbas, bet mums moka atlyginimus. Manau, kad turime galvoti apie tuos, kurie šiuo metu kovoja už savo gyvybę, kovoja ligoninėse, jog išgyventų. Turime galvoti apie juos ir visus šalia esančius bei jiems padėti. Nėra prasmės diskutuoti apie krepšinį ir viską suspėti padaryti, nes mūsų protas ir mintys nebūtų orientuotos į sportą. Mano manymu, viskas jau turėjo būti atšaukta, net jei tai turėtų finansinį poveikį visiems. Aš tai suprantu, tačiau sveikata yra aukščiau sporto ir viso kito.“

Komentarai: 1
Temos: 2 24sek.lt Italija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 24sek