2020 06 24

Izraelio lygoje – neigiamas D.Sirvydžio pasirodymas

Deividas Sirvydis šįkart neišsiskyrė geru žaidimu, tačiau lietuvio atstovaujama Jeruzalės "Hapoel" komanda (19-4) iškovojo pergalę pratęstame Izraelio čempionate.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Jeruzalės ekipa 93:86 (25:15, 15:21, 27:27, 26:23) parklupdė Rišon Lezion „Maccabi“ (13-10) krepšininkus.

D.Sirvydis ant parketo praleido 8 su puse minutės, per kurias taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), kartą suklydo, tris sykius prasižengė ir surinko -7 naudingumo balus. Jam esant aikštėje „Hapoel“ varžovams nusileido 11 taškų skirtumu.

Pirmajame savo mače Izraelio lygoje sekmadienį D.Sirvydis buvo produktyvesnis – tuomet jis per 21 minutę pelnė 4 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Kitame ture „Hapoel“ krepšininkų laukia rimtas testas – Jeruzalės ekipa rungtyniaus su čempionato lyderiu Tel Avivo „Maccabi“.

„Hapoel“: Tamiras Blattas 21 (10 rez. perd.), Johnas Hollandas 20, Emanuelis Terry 12 (8 atk. kam.), Jamesas Feldeine'as 10.

„Maccabi“: D'Angelo Harrisonas 22 (8 atk. kam.), Zachas Hankinsas 21, Alexas Hamiltonas 15, Darrylas Monroe 12 (11 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti