J.Mačiulio „Real“ nušlavė „Unicaja“ ir priartėjo prie Ispanijos lygos finalo

Jonas Mačiulis
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr. / Jonas Mačiulis
0

Ispanijos krepšinio lygos pusfinalyje Madrido „Real“ 101:72 (27:23, 30:10, 22:16, 21:23) nugalėjo Malagos „Unicaja“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Madrido klubas įspūdingai sužaidė antrąjį kėlinį, kurį laimėjo 30:10 ir prieš didžiąją pertrauką turėjo 24 taškų pranašumą. Komandą į priekį vedė vien per pirmus du kėlinius 21 tašką surinkęs Jaycee Carrollas, kuris pataikė net šešis tritaškius.

Prieš lemiamą kėlinį Madrido klubas pirmavo jau 30 taškų – 79:49.

Iš viso J.Carrollas pelnė 29 taškus ir pataikė net aštuonis tritaškius – daugiausia šį sezoną Ispanijos lygoje.

Starto penkete žaidęs Jonas Mačiulis per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitašk., 1/3 tritašk.), atkovojo keturis kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Pirmosiose rungtynėse Karališkasis klubas namuose iškovojo pergalę 71:68.

Trečiosios serijos rungtynės sekmadienį vyks Malagoje.

Kitame pusfinalyje susitinka Vitorijos „Baskonia“ ir „Valencia“. Šioje serijoje rezultatas lygus – 1:1.

„Real“: J.Carrollas 29, S.Llullas 13, L.Dončičius ir A.Randolphas po 11.

„Unicaja“: K.Foggas 12, O.Lafayette'as 10.