2021 01 20

J.Mačiulis su AEK atlaikė išbandymą Baltarusijoje

Atėnų AEK (4-2) su Jonu Mačiuliu turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau trečiadienio vakarą Baltarusijos sostinėje 95:90 (20:16, 20:17, 27:22, 28:35) pranoko Minsko „Cmoki“ (2-4) ir žengė į kitą etapą.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / FIBA nuotr.

Po trijų kėlinių graikai turėjo 16 taškų pranašumą, tačiau ketvirtajame atleido vadžias ir praleido net 35 taškus, tad paskutinėmis minutėmis turėjo darsyk susikaupti.

J.Mačiulis šiame mače per 31 minutę pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojams 32 taškus nugalėtojams pelnė Keithas Langfordas, 21 pridėjo Yanickas Moreira, 17 – Matthew Lojeski, 11 – Kingsley Mosesas.

Šeimininkams 19 taškų įmetė Derekas Cooke‘as (9 atk. kam.), po 18 – Krisas Clyburnas ir Andrejus Stabrovskis.