Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2015 09 15

Jonas Kazlauskas – apie paprastą italų žaidimą, užduotis gynyboje ir viltis dėl Jono Valančiūno

Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynių išvakarėse su Italija Lietuvos rinktinės treniruotėje netrūko geros nuotaikos. „Mažiau kalbų!“ – per metimų seriją įsikalbėjusius žaidėjus drausmino Jonas Kazlauskas. Geros nuotaikos netrūksta, bet susikaupimo – irgi.

„Per pastaruosius kelerius metus italai surinko pajėgiausią sudėtį. Jie turi daug žvaigždžių. Labai daug individualaus žaidimo. Nėra labai sudėtingi deriniai, bet dėl to, kad turi daug atlikėjų, jų žaidimas gana paprastas. Kam geriau sekasi, per tą žaidžia. Išskyrus vienintelį tikrą centrą Cousiną, kuris gali įmesti tritaškį. Tuo paremta visas žaidimas. Daug žaidimo sukasi aplink perimetrą, kur meta arba stengiasi aštriai atakuoti“, – varžovus apibūdino J.Kazlauskas.

– Pagrindinis akcentas bus gynyba?

– Gynyba būtina bet kokiose rungtynėse, bet reikia ir įmesti. Italai meta po 85 taškus, tai ir mums reikės tų taškų sukrapštyti. Gynyba – svarbiausia, bet turime galvoti, kaip ir užpulti.

– Italai akcentuoja Gentilės ir Mačiulio mikrodvikovą. Ar ji yra vienas svarbiausių mačo faktorių?

– Šitą galėsiu atsakyti po rungtynių. Nežinau, ar tai bus pagrindinė dvikova. Ir kitose pozicijose matau daug mikrodvikovų. Kaip ginsimės, kaip kontratakuosime, kaip modeliuosime savo žaidimą. Tik negalime su jais žaisti atviro krepšinio.

– Atsižvelgiant į lietuvių pranašumą po krepšiu, Jonas Valančiūnas gali būti kertinis žaidėjas. Ar jis visiškai atsigavęs po viruso?

– Tikiuosi, kad su juo viskas gerai. Akcentuojame, kad jei galvojame, kaip apsiginti prieš italų „du prieš du“ metimus, labai norėčiau, kad italai suktų galvą, kaip apsiginti prieš Valančiūną.

– Kadangi italai žaidžia žemu greitu penketu, pasireikšti gaus Antanas Kavaliauskas?

– Gal. Pamatysime rungtynių metu. Gali kiek nori modeliuoti ir turėti savo modelį, bet rungtynių metu pajauti, ko reikia. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius