Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 18d. 08:50

Jonas Valančiūnas prieš dvikovą su serbų milžinu: „Parankesnis ar ne, nenoriu prisikalbėti“

Jonas Valančiūnas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Jonas Valančiūnas

Lietuvos rinktinės „centro“ Jono Valančiūno penktadienio vakarą laukia sunki dvikova su Serbijos rinktinės vidurio puolėju Miroslavu Raduljica. „Ant popieriaus“ serbas atrodo parankus varžovas mūsiškiui – gana lėtas, ypač gynyboje dėl savo lėtų kojų, nemetantis iš tolimesnių distancijų. Vis dėlto, J.Valančiūnas prieš mačą apie varžovą daug kalbėti nenorėjo.

– Ar M.Raduljica jums bus rimčiausias šio čempionato varžovas?

– Žiūrėsime, jis labai tvirtai sudėtas fiziškai ir tikrai neblogai žaidžia. Tai puikus derinio du prieš du žaidėjas, labai gerai „leidžiasi“. Jau kalbėjome su treneriais, kaip prieš jį ginsimės ir bandysime sustabdyti.

– Ar galime sakyti, kad, palyginus su kitais čempionate sutiktais „centrais“, jis jums yra parankiausias? Nemeta tritaškių, gana lėtas...

– Nenoriu prisikalbėti, parankus ar neparankus. Matysime po rungtynių. Bus sunkios rungtynės, po kurių galėsime sakyti, parankus jis man ar ne.

– Kas dar, be M.Raduljicos, jums atrodo pavojingiausias?

– Visi. Tai tikrai gera komanda, puikiai suformuota. Jie gali pataikyti ir iš toli, ir po prasiveržimų. M.Teodosičius labai gerai „pikenrolą“ žaidžia. Manau, kad kiekvienoje pozicijoje jie turi kažką parodyti.

– Ką jūs turėtumėte pagerinti žaidime, kad galėtumėte nugalėti Serbiją?

– Reikia žaisti taip, kaip su italais turbūt, komandiškai, užsivedus – tada viskas įmanoma. Reikia, kad mes darytume tai, ką mokame geriausiai. Žaisti komandinį žaidimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 24sek