2017 01 04

Klaipėdos „Neptūnas“ nepasinaudojo auksine proga ir nusileido vokiečiams

Trečiadienio vakarą FIBA Čempionų lygos rungtynėse „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ 69:73 (9:6, 18:24, 15:26, 27:17) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkams iš Vokietijos. 17 taškų deficitą panaikinęs „Neptūnas“ lemiamu metu suklydo ir Dainius Adomaitis su apmaudu metė tušinuką į tribūnas.
Dainius Adomaitis
Dainius Adomaitis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Abi komandos sužaidė neįtikėtinai nerezultatyvų pirmąjį kėlinį. Po 10 minučių „Neptūnas“ pirmavo 9:6. Tačiau vokiečiai greitai įgavo pagreitį ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo 30:27. Prieš lemiamą kėlinį Oldenburgo ekipa padidino persvarą iki 16 taškų.

Tačiau likus žaisti 30 sekundžių, Jimmy Baronas pataikė tritaškį, kuris sumažino skirtumą 69:70. M.De Zeeuwas prametė vieną baudą iš dviejų. Klaipėdiečiai turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau lemiamu metu kamuolį prarado Mindaugas Girdžiūnas.

„Neptūno“ ekipoje rezultatyviausias buvo 17 taškų pelnęs Jimmy Baronas. Martynas Mažeika pridėjo 13 taškų.

Neptūniečiai yra FIBA Čempionų lygos C grupės lyderiai – užima pirmąją vietą. Klaipėdiečiai priekyje žygiuoja su aštuoniomis pergalėmis ir vos trimis pralaimėjimais.

„EWE Baskets“ ekipa su 7 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais turnyro lentelėje įsitaisė trečioje pozicijoje.

„Neptūnui“ dar negalėjo padėti traumą besigydantis Arvydas Šikšnius.

„Ewe Baskets“ klubas Vokietijoje Klaipėdos „Neptūnui“ nusileido vos vienu tašku – 63:64.

Oldenburgo „EWE Baskets“ garsėja savo giliomis krepšinio tradicijomis – klubas yra įkurtas 1966 metais bei per savo gyvavimo istoriją yra tapęs ne tik Vokietijos čempionu, bet ir iškovojęs daugybę kitų trofėjų.

„Neptūnas“: J.Baronas 17, M.Mažeika 13, M.Girdžiūnas 12.

„EWE Baskets“: R.Pauldingas 18, C.Krameris ir M.De Zeeuwas po 10.