2022 05 30

Kosminis Eimanto Bendžiaus vakaras nuo „Olimpia“ kirčio neišgelbėjo

Eimantas Bendžius sužaidė nuostabias rungtynes, bet Sasario „Dinamo“ antrosiose Italijos čempionato pusfinalio serijos rungtynėse 82:90 (18:22, 31:19, 20:27, 13:22) krito prieš Milano „Olimpia“.
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Serijoje iki trijų pergalių „Olimpia“ jau pirmauja 2-0.

Snaiperis iš Lietuvos aikštėje praleido daugiausiai laiko komandoje – 33 minutes. Ir laiką išnaudojo itin produktyviai: pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo metimą, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Lietuvio sąskaitoje – net 29 naudingumo balai, tad jis buvo ir rezultatyviausias, ir naudingiausias komandoje.

Nors „Dinamo“ pralaimėjo, E.Bendžiui būnant aikštėje Sasario ekipa pelnė tašku daugiau nei oponentai.

Kaip pirmadienį pranešė 15min, 32-ejų klaipėdietis artėja prie sutarties pratęsimo su Sasario „Dinamo“ ekipa, o naujasis kontraktas – didžiausias krepšininko karjeroje, galiosiantis net iki 2025-ųjų metų vasaros.

„Olimpia“ komandą į pergalę vedė 18 taškų pelnęs Sergio Rodriguezas,, tašku mažiau surinko Devonas Hallas.

„Olimpia“: S.Rodriguezas 18, D.Hallas 17, Sh.Shieldsas 16, K.Hinesas 9.

„Dinamo“: E.Bendžius 23 (9 atk. kam., 29 naud. bal.), M.Bilanas 17, D.Loganas 14.