2019 02 23

Lenkijos triumfas – po 52 metų pertraukos pateko į pasaulio krepšinio čempionatą

Po penktadienio rungtynių jau aiškios 22 rinktinės, kurios Kinijoje varžysis pasaulio krepšinio čempionate.
Lenkijos krepšinio rinktinė
Lenkijos krepšinio rinktinė / FIBA nuotr.

Bilietus į pasaulio pirmenybes užsitikrino Senegalas, Italija ir Lenkija.

Lenkai pasaulio čempionate žais po 52 metų pertraukos. Jie 77:69 nukovė Kroatiją, kuri prarado šansus patekti į turnyrą.

Italijos rinktinė į pasaulio čempionatą sugrįš pirmą kartą nuo 2006 metų. Italams kelialapį užtikrino pergalė 75:41 prieš Vengriją.

Senegalas tapo ketvirtąja Afrikos atstove pasaulio čempionate, kai 81:41 sutriuškino Ruandą.

Iš viso jau yra žinomos 22 dalyvės iš 32. Likusios paaiškės šeštadienį, sekmadienį ir pirmadienį.

Pasaulio čempionato dalyvės

Šeimininkė: Kinija
Afrika (4 iš 5): Angola, Nigerija, Senegalas, Tunisas
Amerika (5 iš 7): Argentina, Brazilija, Kanada, JAV, Venesuela
Azija (3 iš 7): Australija, Pietų Korėja, Naujoji Zelandija
Europa (9 iš 12): Čekija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Lietuva, Italija, Lenkija, Ispanija, Turkija

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams