2019 11 20

„Lietkabelis“ išgyveno dramą Strasbūre: paskutinėmis akimirkomis parklupdė SIG

Panevėžio „Lietkabelis“ išgyveno tikrą krepšinio dramą Strasbūre, bet Nenado Čanako auklėtiniai Prancūziją palieka iškeltomis galvomis – jie nukovė SIG ekipą 66:63 (17:12, 25:16, 11:18, 13:17) FIBA Čempionų lygos rungtynėse.
Željko Šakič
Željko Šakič / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Likus žaisti pusantros minutės, Željko Šakičius smeigė tritaškį ir padidino svečių pranašumą iki penkių taškų (64:59), tačiau tolimu metimu atsakė ir Gabe'as Yorkas.

Skirtumas, tikslint paskutinėms sekundėms, ištirpo iki vieno taškelio, o Paulius Valinskas, likus žaisti 8 sekundes, stojo prie baudų metimo linijos.

Gynėjo ranka nesudrebėjo ir dukart kamuolys skrodė tinklelį – 66:63.

Karolis Bakūnas/Paulius Valinskas

G.Yorkas ir Quentinas Serronas dar sugebėjo išmesti po tolimą metimą, galėjusį pasiųsti komandas į pratęsimą, tačiau jie abu buvo netaiklūs ir „Lietkabelio“ krepšininkai šventė pergalę.

„Lietkabelis“ šiame mače pataikė tik 26 proc. dvitaškių (7/27), tačiau realizavo 48 proc. tritaškių (11/23) ir 86 proc. baudų metimų (19/22).

Ž.Šakičius nugalėtojams pelnė 21 tašką ir atkovojo 7 kamuolius, Vytenis Lipkevičius pridėjo 14 taškų.

Šeimininkų komandoje su 20 taškų rezultatyviausias buvo G.Yorkas, o buvęs „Neptūno“ žaidėjas Jerai Grantas surinko dvigubą dublį: pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Tai antroji „Lietkabelio“ pergalė per šešias rungtynes. Identišką santykį turi ir SIG komanda.

SIG: G.Yorkas 20, J.Grantas 14 (10 atk. kam.), L.Bayhurstas 9.

„Lietkabelis“: Ž.Šakičius 21 (7 atk. kam.), V.Lipkevičius 14, M.Normantas 10, T.Dimša 8 (1/8 dvit., 5 rez. perd.).

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?