2019 03 18

Lietuviai Europos arenose: nesulaikomas E.Mockevičius ir varžovo šou stebėjęs R.Seibutis

Savaitgalį Europos arenose ant parketo išbėgo būrys Lietuvos krepšininkų. Pergales šventė Jonas Mačiulis ir Rokas Giedraitis, tačiau net ir pralaimėję mūsų šalies atstovai rengė puikius pasirodymus.
Egidijus Mockevičius
Egidijus Mockevičius / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Jonas Mačiulis su Atėnų AEK Graikijos lygos rungtynėse 96:92 (17:24, 31:13, 21:24, 27:31) palaužė „Kymis“ ekipą.

Puolėjas iš Lietuvos per 27 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį bei surinko 22 naudingumo balus.

Už J.Mačiulį rezultatyviau žaidė tik Vince'as Hunteris, pelnęs 16 taškų ir nusiėmęs 8 kamuolius.

„Kymis“ ekipai 14 taškų pelnė Vaidas Kariniauskas, per 31 min. atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, bet ir suklydęs 5 kartus.

FIBA nuotr./Jonas Mačiulis

Ispanijoje pralaimėjimą payrė Renaldas Seibutis, kurio Saragosos „Tecnyconta“ išvykoje 94:116 (16:26, 26:28, 20:33, 32:29) krito prieš Mursijos UCAM klubą.

R.Seibutis per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/7 dvit., 0/3 trit., 5/5 baud. met.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus. Gynėjui būnant aikštėje varžovai pelnė 8 taškais daugiau nei Saragosos komanda.

Nugalėtojų ekipoje nesulaikomai rungtyniavo Askia Bookeris. Amerikietis surinko net 38 taškus, pataikydamas 4 dvitaškius iš 6 ir net 8 tritaškius iš 10.

Mursijos komanda šiose rungtynėse pataikė net 20 tritaškių iš 33, o tai yra 61 procento taiklumas.

Alfredo Pliadžio nuotr./Renaldas Seibutis

Nuostabias rungtynes Italijoje sužaidė Egidijus Mockevičius, tačiau jo Pezaro „Victoria Libertas“ 72:80 (22:20, 14:20, 23:15, 13:25) krito prieš Kantu „Asqua San Bernardo“ ekipą.

E.Mockevičius per 35 minutes pelnė 21 tašką (10/16 dvit., 1/4 baud. met.), atkovojo net 19 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 33 naudingumo balus.

Lietuvis buvo ir rezultatyviausias, ir naudingiausias savo komandoje.

Nugalėtojams Gerry Blakesas pelnė 18 taškų, 16 pridėjo Frankas Gainesas.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Egidijus Mockevičius

Kitose Italijos lygos rungtynėse Milano „Olimpia“ 86:87 (29:20, 18:21, 14:23, 25:23) pralaimėjo prieš Venecijos „Umana Reyer“ komandą.

Mindaugas Kuzminskas šiose rungtynėse nežaidė.

Pergalę Vokietijos čempionate šventė Rokas Giedraitis, kuris su Berlyno ALBA 101:96 (26:23, 26:19, 28:25, 21:29) išvykoje palaužė Gyseno „46ers“ ekipą.

R.Giedraitis per 17 minučių pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 2 varžovų nuobaudas ir finišavo su 13 naudingumo balų savo sąskaitoje.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rokas Giedraitis

Į pergalę ALBA komandą vedė neseniai į Berlyną iš Kauno „Žalgirio“ persikėlęs Derrickas Waltonas. Jis pelnė 17 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.