2017 12 12

Lietuviškoje akistatoje – T.Lydekos pergalė prieš M.Grigonį

Vilniaus „Lietuvos ryto“ grupės rungtynėse susitiko Mariaus Grigonio atstovaujama Berlyno ALBA ir Tautvydo Lydekos Limožo CSP. Po atkaklios ir labai permainingos kovos pergalę 84:78 (18:26, 24:21, 23:10, 21:19) šventė Prancūzijos ekipa.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojams T.Lydeka per 17 minučių pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo 2 pražangas.

M.Grigonis ant parketo išbuvo 25 minutes ir surinko 9 taškus (1/4 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo net 6 pražangas.

Nors po dviejų kėlinių priekyje dar buvo Berlyno klubas, trečią kėlinį 23:10 laimėję CSP krepšininkai įgijo apčiuopiamą persvarą ir nužygiavo į pergalę.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ jau yra užsitikrinęs vietą kitame etape ir rikiuojasi trečioje C grupės vietoje. Tiesa, vilniečiai dar galės aplenkti Berlyno ALBA klubą.

ALBA: S.Peno 13 (5 rez. perd.), L.Skima 11 (9 atk. kam.) ir B.Radosavljevičius po 11, M.Grigonis ir T.Schneideris po 9.

CSP: D.Gibsonas 16 (6 rez. perd.), H.Jaitehmas (6 atk. kam.) ir A.Bouteille'as po 13, D.Joyce'as 12 (5 rez. perd.), T.Lydeka 7.