2020 10 15

„Lietuviškų“ Ispanijos klubų akistatoje D.Giedraitis pranoko T.Dimšą

Ispanijos čempionate ketvirtadienio vakarą sužaistas vienas susitikimas, kuriame akis į akį susitiko du „lietuviški“ klubai. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Madrido „Estudiantes“ (2-3), namuose sutriuškinęs Las Palmo „Gran Canaria“ (1-4) – 94:68 (23:21, 17:13, 30:18, 24:16).
Tomas Dimša
Tomas Dimša / „Twitter“ nuotr.

Madrido ekipai atstovaujantis Dovydas Giedraitis žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Svečių ekipos naujokas Tomas Dimša per 26 minutes įmetė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), sykį suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą bei akistatą baigė su -1 naudingumo balu.

„Estudiantes“: Alessandro Gentile (9 atk. kam.) ir Johnas Robersonas po 15, Victoras Arteaga 14 (13 atk. kam.), Aleksa Avramovičius 13.

„Gran Canaria“: Matthew Costello 16, Jacobas Wiley 13, Andrew Albicy 10.